چگونه لباسی با رنگ سفید بپوشیم؟

به گزارش مجله فضای وب، به دلیل گرمای تابستان، استفاده از رنگ سفید در استایل روزمره شما اصلی مهم و اساسی است.

چگونه لباسی با رنگ سفید بپوشیم؟

سفید یکی از کامل ترین و خالص ترین رنگ ها است. رنگ سفید تداعی گر خلوص، بی گناهی، تمامیت و تکمیل است. در روانشناسی، سفید رنگ آغازی تازه است. رنگ سفید شامل مقدار متوازنی از تمامی رنگ های درخود است که هم شامل ابعاد منفی و هم مثبت آن رنگ ها می شود. پوشیدن لباس سفید قوانینی دارد. در این مقاله سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم. با ما در خبرنگاران همراه باشید.

قوانین سفید پوشیدن برای خانم ها

با تاکید استایل مدرن، امروزه هر شخصی دوست دارد که استایل مختص به خود را داشته باشد اما در هر صورت یک سری نکات عمومی وجود دارند که باید دنبال شوند. قوانین سخت و سریعی نیستند در واقع فقط راهنمایی هایی برای بهتر شدن شما هستند.

هیچ گاه در مراسم عروسی لباس سفید نپوشید

این یکی از مهم ترین اصولی است که همه متخصصان فشن روی آن توافق دارند. تنها فردی که باید سفید بپوشد عروس است. اگر در جزئی از لباس های شما، رنگ سفید به کار رفته باشد مسئله ای نیست اما پوشیدن سر تا پا سفید کار مناسبی نیست.

مناسب منطقه ها گرم سیری

اگر شما در مکان های گرم سیری زندگی می کنید، لباس سفید جزئی اجتناب ناپذیر از لباس های شما باید باشد، حتی در زمستان. هیچ گاه در منطقه ها گرم سیری از رنگ های تیره استفاده نکنید به ویژه مشکی. این اصلا مطابق اصول مد و فشن نیست.

منطقه ها سردسیری

اگر شما عاشق رنگ سفید هستید و آن را مکمل لباس های خود می دانید بهتر است در منطقه ها گرم سیر از تناژ کرمی تر و بژ استفاده کنید. به این صورت لباس روشن گرم تری خواهید داشت.

در محیط های شهری تا حد امکان از سفید استفاده نکنید

برای هر فردی که در محیط های شهری پرترافیک و شلوغ زندگی می کند، لباس سفید پوشیدن شبیه فاجعه است. جایگاه های وسایل نقلیه عمومی کثیف هستند و آلودگی هوا باعث می شود بعد از یک ساعت لباس شما چرک و نامرتب به نظر برسد. به همین دلیل است که بیشتر افراد شهری امروزه به رنگ مشکی وابسته شده اند زیرا با آلودگی دست و پنجه نرم می کنند.

کفش مناسب بپوشید

استفاده از کفش مشکی یا با طراحی زمخت اصلا مناسب لباس سفید نیست، اگر در طول تابستان از سفید استفاده می کنید از کفش یا صندل های سفید یا بژ استفاده کنید. اگر در زمستان از سفید استفاده کرده اید استفاده از بوت قهوه ای مناسب تر از مشکی است.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلب در تابستان گرم، خنک بپوشید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 2063

به "چگونه لباسی با رنگ سفید بپوشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه لباسی با رنگ سفید بپوشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید