آغاز همکاری صندوق گنجینه زرین شهر با شرکت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیکس فاند

به گزارش مجله فضای وب، مدیرعامل شرکت صحرا ازانتقال بستر نرم افزاری مدیریت بزرگترین صندوق سرمایه گذاری روی محصول جدید شرکت صحرا، فینیکس فاند، خبرداد و گفت: در حال حاضراطلاعات صندوق سی هزار میلیارد تومانی گنجینه زرین شهر با موفقیت روی نرم افزار مدیریت صندوق های سرمایه گذاری شرکت صحرا (فینیکس) بارگذاری و این نرم افزار در چرخه عملیات قرار گرفته است.

آغاز همکاری صندوق گنجینه زرین شهر با شرکت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیکس فاند

امیرسیدی اضافه نمود: این پروژه مهم و بزرگ در طی یک برنامه ریزی بلند مدت توسعه و عملیاتی، سرانجام در شهریور ماه امسال به مرحله بهره برداری رسید و سود سرمایه گذاران منتهی به سررسید 31 شهریور با موفقیت از طریق این سیستم پرداخت شد.

به گفته وی صندوق گنجینه زرین شهر به عنوان بزرگترین صندوق سرمایه گذاری کشور با در اختیار داشتن سبد دارایی های متنوع و بیش از یک میلیون سرمایه گذار فعال، روزانه جوابگوی درخواست مشتریان بی شماری است.

سیدی شرح داد: شرکت صحرا (فینیکس) در نظر دارد تا با ارائه سامانه های هوشمندسازی تجاری و بانکداری باز، به حوزه مدیریت، از سرمایه گذاری تا عملیات را برای مدیران صندوق ها بیش از پیش تسهیل دهد. سرعت بالای انجام محاسبات ارزش خالص دارایی ها و همچنین انجام عملیات تقسیم سود از مشخصه های شاخص این راهکار نرم افزاری است.

مدیرعامل شرکت صحرا شرح داد: با اضافه شدن خدمات هوشمندسازی تجاری، عملیات مدیریت دارایی ها، ریسک قابل پیش بینی بازدهی و روند جریان نقدینگی و سود صندوق برای مدیران تسهیل شده و همچنین عملیات بانکداری باز، اعم از کلیه دریافت ها و پرداخت های صندوق با قابلیت اطمینان بسیار بالا از طریق ارتباط مستقیم با هسته نرم افزاری بانک ها را فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه معماری نرم افزاری این صندوق به گونه ای است که قابلیت انعطاف بالایی جهت ایجاد ابزارهای نوین سرمایه گذاری در بازار سرمایه را دارد گفت:بی شک مدیریت دارایی های خرد از طریق رشد صندوق های سرمایه گذاری تخصصی بهترین راه برای ورود افراد به بازار سرمایه است و ارائه یک راهکار جامع و با ضریب اطمینان بالای عملیاتی، از الزامات چنین نرم افزاری است.

سیدی اضافه نمود: هوشمندسازی و اتوماسیون حداکثری در چنین نرم افزاری علاوه بر کمک به مدیریت و عملیات صندوق ها می تواند کمک شایانی به نهاد ناظر، جهت اطمینان بخشی حداکثری از تطبیق عملیات صندوق با قوانین و مقررات را موجب شود.

وی گفت: شرکت صحرا (فینیکس) در نظر دارد تا پس از این گام مهم، اقدام به توسعه بیش از پیش این نرم افزار در راستای اهداف ذکر شده برای ارائه زیرساختی قوی، به بازار سرمایه کشور کند.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 430

به "آغاز همکاری صندوق گنجینه زرین شهر با شرکت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیکس فاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز همکاری صندوق گنجینه زرین شهر با شرکت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیکس فاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید