اخبار اقتصادی

آخرین رایزنی ها برای مشخص رئیس جدید بورس

به گزارش تجارت نیوز، یک مقام مسئول در بورس گفت: تصمیم شورای عالی بورس برای تغییر شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار قطعی شده و حتی با بعضی رایزنی ها افرادی هم برای تصدی این پست انتخاب شده اند.

14 خرداد 1399

خبرنگاران روسیه تحریم های یکجانبه را مانع مبارزه با کرونا دانست

نیویورک- خبرنگاران- نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد خواهان لغو اقدامات اجباری چندجانبه یا یکجانبه و تحریم های غیر سازمان مللی شد و گفت: نمی توانیم با یک دست یاری کنیم و با دست دیگر آسیب برسانیم.

12 خرداد 1399

شرط دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی

طی سالیان متمادی همیشه یکی از گلایه های به حق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی ارتقای شرایط معیشتی و همچنین عدالت در دریافت حقوق هاست. هرچند کوشش های خوبی طی چندسال اخیر انجام و بودجه هایی برای همسان سازی و افزایش حداقل حقوق بازنشستگان انجام شده است...

7 خرداد 1399

باید در سال اول مجلس تغییری در اقتصاد و معیشت مردم ایجاد کرد

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: مساله اقتصاد را نمی توان یک شبه حل کرد اما به نوعی باید سرعت داد تا بتوانیم در چند ماه یا یک سال اول مجلس در یک سری مسائل گشایش ایجاد گردد یعنی باید در سال اول تغییری در مسائل مالی و معیشتی مردم ایجاد گردد

6 خرداد 1399

خبرنگاران کاهش تعداد بستری های کرونا نشان دهنده آرامش پایدار بیماری در کشور نیست

زنجان - خبرنگاران - رییس انستیتوپاستور ایران گفت: بر اساس اطلاعات نمونه های دریافتی شبکه آزمایشگاهی کشور، آمار بستری ها رو به کاهش است اما این نکته نمی تواند تداعی گر آرامشی پایدار در خصوص این بیماری تلقی شود.

5 خرداد 1399

صدور 44 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری ایلام در سال 98

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از صدور 44 موافقت اصولی برای طرح های گردشگری استان در سال 98 خبر داد.

4 خرداد 1399

اینفانتینو: فوتبال پس از بازگشت به شرایط عادی متفاوت خواهد بود

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال می گوید فوتبال پس از پشت سر گذاشتن ویروس کرونا همراه با تغییراتی خواهد بود.

3 خرداد 1399

شناسایی ارزش تغذیه ای مواد غذایی از رنگ آنها!

مصرف روزانه حداقل یک وعده سبزیجات برگدار سبز و یک وعده سبزیجات نارنجی رنگ، یکی از توصیه های وزارت بهداشت کانادا است. اما چرا چنین توصیه خاصی ارائه شده است؟ رنگ مواد غذایی چه ارتباطی می تواند با کیفیت و ارزش غذایی آنها داشته باشد؟

2 خرداد 1399

مرز ریلی سرخس بسته شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: مرز ریلی سرخس بین ایران و ترکمنستان در شمال خراسان رضوی به صورت موقت بسته شد.

2 خرداد 1399

فیفا پاسخ نامه اقتصادی پرسپولیس را نداد

فدراسیون جهانی فوتبال هنوز پاسخی به خواسته باشگاه پرسپولیس نداده است.

1 خرداد 1399

اولین عرضه اولیه سال 99 احتمالا هفته بعد ، صبا در فرابورس درج شد

به گزارش تجارت نیوز، با درج نماد معاملاتی صبا در فرابورس سهامداران به زودی شاهد اولین عرضه اولیه سال 99 خواهند بود. احتمالا این عرضه اولیه چهارشنبه هفته بعد یعنی 20 فروردین ماه باشد.

1 خرداد 1399

طرح روسیه در مجمع عمومی سازمان ملل برای همکاری جهانی علیه کرونا

نماینده روسیه در سازمان ملل گفت طرحی را به مجمع عمومی تحویل داده که در آن خواهان همکاری کشورهای دنیا در راستای مبارزه با ویروس کرونا شده است.

29 اردیبهشت 1399

پرسپولیس همچنان در انتظار پاسخ فدراسیون جهانی فوتبال

به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس خواستار دریافت جزئیات آرای محکومیت خود از سوی کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال شده است اما فیفا هنوز پاسخی به باشگاه پرسپولیس نداده است.

27 اردیبهشت 1399

ربیعی اطلاع داد؛اختصاص 100 هزار میلیارد تومان به مبارزه با کرونا

سخنگوی دولت با اشاره به پیامدهای مالی کرونا، از اختصاص 100 هزار میلیارد تومان به مبارزه با این ویروس اطلاع داد.

26 اردیبهشت 1399

نگرانی های ترامپ در خصوص کرونا چیست؟

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا می گوید ضرر تعطیلی طولانی مدت فعالیت های مالی در این کشور می تواند بدتر از شیوع ویروس جدید کرونا باشد.

25 اردیبهشت 1399

ملاحظات انتشار رمز پول ملی در ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، محمدرضا مانی یکتا گفت: بلاکچین امروزه در دنیا به عنوان یک فناوری نوین شناخته می شود که کارکردهای مختلفی دارد و با بیت کوین و کریپتوکارنسی ظهور کرد.

25 اردیبهشت 1399

تعداد 108 واحد مسکونی مهر در فردوس افتتاح می گردد

خبرنگاران: امروز با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و مسئولان استان خراسان جنوبی، 108 واحد مسکن مهر شهری و روستایی در فردوس افتتاح می گردد.

24 اردیبهشت 1399

چین یک تبعه کانادایی دیگر را دستگیر کرد

پس از دستگیری دو تبعه کانادایی توسط مقامات چینی در اواخر سال گذشته میلادی، یک شهروند دیگر این کشور نیز در شهر یانتای بازداشت شد.

21 اردیبهشت 1399

مکاتبه گمرک ایران با گمرکات کشورهای همسایه ، پروتکل بهداشتی به جای مسدودسازی مسیرها

سخنگوی گمرک ضمن تشریح آخرین شرایط تردد تجاری و مسافری در مرزها از مکاتبه گمرک ایران با گمرکات کشورهای همسایه برای اجرای پروتکل های مشترک بهداشتی به جای مسدودسازی مرزها خبر داد.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تخلیه و بارگیری 117 کشتی تجاری در مجتمع بندری کاسپین در سال 1398

انزلی -خبرنگاران- عضو هیأت مدیره و معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از تخلیه و بارگیری 117فروند کشتی در بندر کاسپین در سال 1398 اطلاع داد .

17 اردیبهشت 1399
تعداد: (258)