احکام حقوق سال 99 بازنشستگان کشوری صادر شد

به گزارش مجله فضای وب، مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام سال 1399 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق اطلاع داد.

احکام حقوق سال 99 بازنشستگان کشوری صادر شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، اکبر شیرمحمدی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اخبار و مطالب نامعتبر منتشر شده در فضای مجازی و ایجاد ابهام و دغدغه خاطر برای بازنشستگان، با دستور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تسریع در فرایند صدور احکام سال 99، احکام جدید تمامی بازنشستگان صادر و به وسیله سایت صندوق به نشانی cspf.ir بارگذاری و قابل دسترس است.

شیرمحمدی همچنین با بیان اینکه احکام جدید براساس تبصره 12 قانون بودجه و مصوبات هیات وزیران و همچنین جداول امتیازی ابلاغی سازمان های اداری و استخدامی و برنامه و بودجه کشور در دو بخش افزایش 15 درصدی و همسان سازی و برای مجموع یک میلیون و 471 هزار و 467 رکورد صادر شده است، گفت: احکام جدید علاوه بر سایت صندوق بازنشستگی در نرم افزارموبایلی خاتم و تلفن گویای 2500 نیز بروزرسانی شده و بازنشستگان می توانند از این طریق نیز احکام سال 99 را دریافت نمایند.

وی اضافه نمود: روش محاسبه حقوق با ارائه جداول همسان سازی نیز به وسیله سایت صندوق بازنشستگی کشوری در دسترس خواهد بود تا بازنشستگان در جریان چگونگی افزایش حقوق خود در سال 1399 قرار بگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 924

به "احکام حقوق سال 99 بازنشستگان کشوری صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احکام حقوق سال 99 بازنشستگان کشوری صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید