انصاریفرد: هیچ تیمی دوست نداشت با ایران همگروه شود

به گزارش مجله فضای وب، به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر در قاره آسیا برگزار گشت و تیم ملی ایران با تیم های کره جنوبی، امارات، عراق، سوریه و لبنان هم گروه شد.

انصاریفرد: هیچ تیمی دوست نداشت با ایران همگروه شود

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ تفریح و سفر بیشتر بدانید.

کریم انصاری فرد بازیکن تیم ملی ایران در گفت وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره قرعه کشی اجرا شده گفت: برای خود ما بازیکنان تیم ملی از ابتدا اصلاً اهمیت زیادی نداشت که به چه تیم هایی هم گروه شویم و هیچ استرسی هم نداشتیم. تیم ما آنقدر قدرتمند و فوق العاده هست که بقیه حریفان از همگروه شدن با ایران ترس و دلهره داشته باشند. قطعاً هیچکدام از تیم ها دوست نداشت که با ما در یک گروه قرار بگیرد.

کریم انصاری فرد در ادامه تاکید کرد: اگر بخواهیم نظر کارشناسی درباره قرعه بدهیم یکی از نکات بسیار مهم این است که ما سفر طولانی به جز بازی با کره جنوبی نخواهیم داشت که آنها هم رقیب سنتی ما هستند. این دور شدن از سفرهای طولانی یکی از نکات مثبت قرعه کشی بود. عراق هم درست است که در بازی اخیر مقابل ما مغلوب گردید اما در سال های قبل همیشه حریف قدری برای ایران بوده است. به این ترتیب ما در تمام مسابقات باید خوب ظاهر شویم و هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم.

انصاری فرد در واکنش به این نظر که بسیاری از اهالی فوتبال معتقد هستند گروهی که ایران در آن قرار گرفتن نسبت به گروه دیگر آسان تر است گفت: بازی مقابل هیچ حریفی دیگر آسان نخواهد بود و ما کار راحتی در پیش نداریم. باید از تجربیات گذشته هم درس بگیریم و بدانیم که کوچک ترین غفلتی تیم ملی ایران را در شرایطی سخت قرار می دهد. پس باید با تمرکز و دقت بالا مقابل حریفان قرار بگیریم تا بتوانیم دل مردم را با صعود به جام جهانی شاد کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران در انتها گفت: فوتبال را هیچ وقت نمی شود پیش بینی کرد. باید به تمام حریفان احترام گذاشت و خودمان را به هیچ وجه نباید از پیش برنده بدانیم. در همین دور هم کار ما برای صعود کمی سخت شده بود. این مساله نشان داد که باید با تمام قدرت و برنامه ریزی و تدارک مناسب بازی به بازی پیش برویم و جواز صعود به جام جهانی را به دست بیاوریم. همه چیز در این مرحله با دور قبل متفاوت خواهد بود و نباید درگیر بحث هایی درباره قرعه راحت و آسان بشویم. اصلاً کارمان راحت نیست. منتهی همان طور که گفتم ما تیم ملی ایران هستیم و تنها به یک مساله فکر می کنیم. حضور در جام جهانی و خوشحال کردن مردم ایران.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1710

به "انصاریفرد: هیچ تیمی دوست نداشت با ایران همگروه شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاریفرد: هیچ تیمی دوست نداشت با ایران همگروه شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید