حبیبی: تیم هندبال ایران در کمال ناباوری به نیمه نهایی صعود نکرد، زنگ تفریح نبودیم

به گزارش مجله فضای وب، سرمربی تیم ملی هندبال گفت: به گفته نمایندگان فدراسیون جهانی، مربیان و کارشناسان حاضر در محل مسابقات، تیم ایران خوب بود و در کمال ناباوری صعود نکرد.

حبیبی: تیم هندبال ایران در کمال ناباوری به نیمه نهایی صعود نکرد، زنگ تفریح نبودیم

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

علیرضا حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد دیدار تیم هندبال کشورمان برابر کویت گفت: رور آخر بازی های گروهی برگزار گردید و نتیجه کره جنوبی و بحرین برای تیم ها در جدول گروهی تاثیر داشت. رجحان بحرین و یا تساوی باعث می شد ایران در صورت رجحان برابر کویت به عنوان تیم دوم صعود کند اما متاسفانه با وجود رجحان بحرین در دقایق آخر نتیجه بازی عوض شد و با اختلاف یک گل باخت. تصور آنها این بود که با وجود شکست با اختلاف یک گل با توجه به تفاضل گل باز هم بحرین تیم اول صعود می نماید و ایران حذف می گردد.

وی تاکید نمود: ما برای انجام بازی با کویت انگیزه نداشتیم و بچه ها با روحیه خراب وارد میدان شدند. ما سعی کردیم بچه ها را از این شرایط خارج کنیم. با وجود همه ناراحتی ها کوشش کردیم بازی خوبی داشته باشیم و برد یا تساوی باز هم صندلی سوم را نصیب ایران می کرد اما تساوی ما معادلات بحرینی ها بهم زد و تفاضل گل بین دو تیم یعنی بحرین و کره جنوبی ملاک نهاده شد و جای تیم اول و دوم گروه که اهمیت زیادی هم داشت عوض شد و کره جنوبی در صدر گروه نهاده شد، چرا که تیم دوم باید در دور بعد برابر قطر بگیرد.

حبیبی توضیح داد: اینکه در گروه سختی قرار داشتیم و تیم نایب قهرمان و سوم آسیا در آن قرار داشتند را نباید فراموش کرد.کویت هم سال ها در آسیا حرف زیادی برای گفتن داشت و بعد از بحث برطرف تعلیق این کشور دوباره به میدان برگشته بود. خیلی ها فکر می کردند با توجه به زمان کمی که برای آمادگی تیم داشتیم و 60 درصد لژیونرها را نداشتیم و چند لژیونری هم که داشتیم چند روز قبل از مسابقات وارد اردو شدند و در هیچ یک از اردوها حضور نداشتند، باعث گردد که زنگ تفریح باشیم. اما دیدیم که برابر کره که به عنوان تیم اول صعود کرد، پیروز شدیم. برابر بحرین نیز بازی پایاپایی داشتیم و یک تساوی هم برابر کویت داشتیم که اگر نتیجه آن در صعود ما اهمیت داشت و بازیکنان ما روحیه داشتند می توانستیم برنده باشیم.

وی گفت: با وجود همه مسائل و مصدومیت الله کرم استکی و مجتبی کرمیان چهره خوبی از هندبال ایران به نمایش گذاشتیم و به گفته نمایندگان فدراسیون جهانی، مربیان و کارشناسان حاضر در محل مسابقات، تیم ایران خوب توصیف شد و در کمال ناباوری صعود نکرد. اگر تمام پتانسیل هندبال ایران را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم اردوهای تدارکاتی خوب و بازی های تدارکاتی با تیم های قدرتمند داشته باشیم به تجارب خوبی خواهیم رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 454

به "حبیبی: تیم هندبال ایران در کمال ناباوری به نیمه نهایی صعود نکرد، زنگ تفریح نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حبیبی: تیم هندبال ایران در کمال ناباوری به نیمه نهایی صعود نکرد، زنگ تفریح نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید