بریتنی اسپیرز به دلیل قیمومیت و نظارت پدرش بر زندگی حرفه ای وی چنین تصمیمی گرفته است

به گزارش مجله فضای وب، ملکه پاپ در پستی نوشت: من ملزم به اجرای روی صحنه نیستم تا زمانی که پدرم تصمیم بگیرد که چه بپوشم ، چه بگویم، چه کار کنم، چگونه فکر کنم.

بریتنی اسپیرز به دلیل قیمومیت و نظارت پدرش بر زندگی حرفه ای وی چنین تصمیمی گرفته است

وی اضافه نمود: من 13 سال این کار را کرده ام … متوقف میکنم!

جیمی اسپیرز، پدر بریتنی، 13 سال پیش به دلیل نگرانی از سلامت روانی دخترش، از دادگاه درخواست کرد اختیار قانونی برای نظارت بر زندگی حرفه ای این خواننده سرشناس به او واگذار شود.

پس از این بستری شدن این ستاره پاپ در بیمارستان به خاطر شرایط سلامت روانی اش، دادگاه این درخواست را پذیرفت و حکم قیمومیت را صادر کرد.

بریتنی اسپیرز، 39 ساله، در23 ژوئن در دادگاهی در لس آنجلس از جزئیات کنترل پدرش بر زندگی، دوستی ها ، امور مالی و حتی روش های پیشگیری از بارداری او سخن گفت.

این خواننده در طی 13 سال گذشته سه آلبوم تولید کرده و به طور مرتب در لاس وگاس محل زندگی اش به صحنه رفته و آواز خوانده است، اما از سال 2019 دیگر برنامه عمومی اجرا نکرده است.

تقریباً در همان زمان بود که جنبش FreeBritney # به راه افتاد و در خیابانها و شبکه های اجتماعی طرفدارانش از او دفاع کردند.

روز چهارشنبه ، این ستاره اولین پیروزی خود را ثبت کرد و یک قاضی به او اجازه داد وکیل خودش را انتخاب کند تا در این دادگاه ها از او دفاع کند.

این خواننده در پست خود بیان نمود که فیلم های مستند ساخته شده در مورد لحظات تحقیرآمیز گذشته خود را دوست ندارد و گفت: مدت زیادی است که آنها را پشت سر گذاشته است.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1734

به "بریتنی اسپیرز به دلیل قیمومیت و نظارت پدرش بر زندگی حرفه ای وی چنین تصمیمی گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریتنی اسپیرز به دلیل قیمومیت و نظارت پدرش بر زندگی حرفه ای وی چنین تصمیمی گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید