بستر ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم گردد

به گزارش مجله فضای وب، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: باید با بهره برداری از امکانات و شرایط موجود بستر مناسب برای ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم گردد.

بستر ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم گردد

به گزارش مجله فضای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی قزوین، علیرضا خزائلی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان آوج بر هماهنگی و تعامل افراد محلی با تورگردانان برای ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج تاکید نمود .

او با اشاره به ظرفیت های غنی تاریخی و طبیعی آوج برای اجرای تورهای گردشگری در این شهرستان گفت: منطقه آوج با داشتن آثار تاریخی متعدد، جاذبه های بکر طبیعی و شرایط آب و هوایی مساعد دارای ظرفیت های گردشگری فراوانی است و باید با بهره برداری از امکانات و شرایط موجود زمینه را برای ورود تورهای گردشگری به این منطقه فراهم کرد.

خزائلی، میهمان پذیری و همکاری افراد محلی در آوج را عامل موثری در افزایش جذب گردشگران به این منطقه خواند و گفت: برای توسعه گردشگری شهرستان آوج باید روی داشته های این منطقه برنامه ریزی کرد و شناخت افراد بومی از امکانات و قابلیتهای موجود و تعامل آنها با تورهای گردشگری می تواند نقش موثری در تشویق تورگردانان برای اجرای تور در این شهرستان داشته باشد.

وی توضیح داد: ورود گردشگران غیر بومی و اجرای تورهای گردشگری داخلی و خارجی در آوج مولد مالی مناسبی برای تقویت زیرساختهای گردشگری در این منطقه است که امیدواریم با همراهی مجموعه مدیریت شهرستان آوج و استفاده از همکاری های بومی با وجود کمبودهای موجود بستر مناسبی برای توسعه گردشگری این شهرستان و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران فراهم گردد.

در این جلسه اجرای طرح ملی ساب و تهیه بسته های سفر آسان برنامه ریزی شده برای ورود تورهای گردشگری به شهرستان آوج طرح و آنالیز شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 332

به "بستر ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بستر ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید