تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است

به گزارش مجله فضای وب، سید وحید غیاثی در گفتگو با خبرنگاران درباره شکست تیمش در دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال برابر هایپر شاهین شهر گفت: زمانی که یک تیم نتیجه نمی گیرد انتقاداتی به تیم مطرح می شود که بخش مهمی از آنها حاصل ناآگاهی از شرایطی است که تیم در آن قرار گرفته است و فشارهایی که تیم متحمل می شود.

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است

وی افزود: زمانی که در کادر تیم تغییر و تحول رخ داد قصد نداشتم مسئولیت تیم را بپذیریم زیرا تیم سوهان محمد سیما از نظر روانی شرایط مناسبی نداشت و چند محروم و مصدوم داشت که این شرایط هنوز هم وجود دارد و از همه مهم تر، ما دشوارترین مسابقات را در پیش رو داشته و داریم.

سرمربی تیم سوهان محمد سیمای قم گفت: ما باید با حریفانی بازی می کردیم که اغلب آنها در جدول از ما بالاتر بودند. مدیریت باشگاه از من درخواست کرد که این سمت را بپذیرم آن هم در شرایطی که بودجه ای وجود نداشت و گزینه دیگری هم که از تیم شناخت داشته باشد پیش روی باشگاه نبود و با اطمینان می گویم که هیچ فرد عاقلی این مسئولیت را نمی پذیرفت اما نخواستم که تیم را تنها بگذارم و کار سخت تر شود.

غیاثی بیان داشت: اگر کسی از روی عناد از تیم انتقاد نکند می تواند درک کند که ما در چه شرایطی کار را ادامه می دهیم و در لیگ حضور داریم. در بازی با شاهین شهر 5 بار توپ را به تیرک دروازه حریف زدیم و در نهایت با یک گل اختلاف بازنده شدیم. از نقدها فنی استقبال می کنم زیرا چیزی به داشته های ما اضافه می کند اما باید بپذیریم که شرایط ما قابل مقایسه با سایر تیم ها نیست.

وی مطرح کرد: دست ما خالی است و این تیم نیاز به حمایت دارد. گوشه ای نشستن و قضاوت کردن، آسان ترین کار ممکن است. در بازی شاهین شهر، جعفر نجفی، محمد کوهستانی و اصغر احمدی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و علیرضا وفایی با 3 آمپول و سرم چند دقیقه بازی کرد. ما از هر نظر تحت فشار هستیم و بازیکنان ما غیرت به خرج می دهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 692

به "تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید