رئیس دانشگاه آزاد: آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم

به گزارش مجله فضای وب، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آمادگی کامل این دانشگاه برای پذیرش حضوری دانشجویان و شروع آموزش حضوری گفت: ما در مسئله بازگشایی دانشگاه و از سرگیری آموزش مجازی، تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد: آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم

دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن بیان این طلب اظهار کرد: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نموده که از تاریخ 15 آبان امکان بازگشایی دانشگاه ها وجود دارد و در صورتی که مقدمات تزریق دو دوز واکسن برای همه دانشگاهیان فراهم شده، ما آمادگی لازم را داریم که دانشگاه آزاد اسلامی را برای از سرگیری آموزش حضوری بازگشایی کنیم.

وی با اشاره به فرایند واکسیناسیون اعضای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تقریبا همه اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی در محل دانشگاه واکسن خود را دریافت نموده اند. برای واکسیناسیون دانشجویان هم امکاناتی که فراهم شده، فراتر از تعداد دانشجویانی است که واکسن زده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید نمود: ما در پی این هستیم که واکسیناسیون دو دوز دانشجویان هرچه سریع تر انجام گردد. البته در حال حاضر هیچ مانعی در فرایند واکسیناسیون وجود ندارد. بیش از 100 مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد وجود دارد که حتی برای واکسیناسیون عمومی هم از امکانات این مراکز استفاده می گردد.

وی با بیان اینکه از دانشجویانی که اقدام به تزریق واکسن ننموده اند، می خواهیم در این زمینه اقدام نمایند، گفت: برای اینکه دانشجویان بخواهند وارد خوابگاه ها شوند، حتما باید واکسن خود را دریافت نموده باشند. ما در دانشگاه آزاد اسلامی در بخش های مختلف آماده بازگشایی هستیم. سلف ها و خوابگاه های ما هم بازسازی شده و آماده پذیرش دانشجویان هستند. ما هم منتظریم، اگر واکسیناسیون دو دوز جامعه کامل باشد و موج تازه کرونا شیوع پیدا نکند، آماده از سرگیری آموزش حضوری هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1832

به "رئیس دانشگاه آزاد: آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دانشگاه آزاد: آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید