ربیعی: باید ظلم آمریکا به مردم را گفت ولی برخی خودزنی می کنند ، دولت این سال را سال پایانی نمی داند

به گزارش مجله فضای وب، سخنگوی دولت گفت: دولت این سال را سال پایانی نمی داند بلکه پایانه ورود به قرن جدید است به این معنا که باید کاری کنیم که هر دولتی از هر جریانی بر سر کار آمد، بتواند فعالیت ها را ادامه دهند.

ربیعی: باید ظلم آمریکا به مردم را گفت ولی برخی خودزنی می کنند ، دولت این سال را سال پایانی نمی داند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علی ربیعی روز پنجشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با اشاره به سال پایانی دولت اضافه نمود: باید ظلم آمریکا که به واسطه تحریم ها به مردم روا شده است را به مردم گفت ولی متاسفانه برخی خود زنی می کنند.

وی با اشاره به دشواری های دولت، خاطر نشان کرد: امروز کشور در شرایط کرونایی تحریم ها واقع شده است و این مساله شرایط منحصر به فردی را بوجود آورده است و از سوی دیگر داده های بین نسلی بسیار بالا و انتظار جوان امروزی از زندگی بسیار متفاوت است.

سخنگوی دولت به نقش جبهه رسانه ای دشمن برای بزرگ نمایی مسائل داخلی اشاره کرد و اضافه نمود: دشمن تلاش می کند با تسلط بر رسانه ها افکار عمومی را مدیریت کند.

وی با اشاره به برخی تولیدات رسانه های بیگانه و همپوشانی و همراهی آنها در یک جبهه واحد، تاکید کرد: امروز یک عملیات روانی سنگین، افکار و باورهای مردم را هدف قرار داده است.

ربیعی گفت: متاسفانه دشمن در صدد نمایش فلاکت مردم است و برخی تعابیر نادرست در خصوص دولت و فلاکت خوانی زمینه بهره برداری دشمن را فراهم کرده است.

وی شرح داد: دولت این سال را سال پایانی نمی داند بلکه پایانه ورود به قرن جدید است به این معنا که باید کاری کنیم که هر دولتی از هر جریانی بر سر کار آمد، بتواند فعالیت ها را ادامه دهند.

ربیعی خاطر نشان کرد: یک سال آینده فرصتی است تا در کنار تبیین علل برخی نارسایی ها، خدمات دولت به مردم ارائه شود و لذا باید گفتگوها را افزایش داد و دستاوردها به مردم گزارش شود.

وی به ضرورت حضور مسوولان در رسانه و مطبوعات اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی به مردم باید به صورت ملموس و محسوس باشد زیرا برغم تلاش های اجرا شده در حوزه زیرساختی مردم باید تاثیرات افتتاح طرح ها را که به همت متخصصان و دستگاه های اجرایی صورت می گیرد را مشاهده کنند و بسنده کردن به بیان افتتاحیه ها و مشاهده نشدن اثرات آن در جامعه تاثیر لازم را ندارد.

سخنگوی دولت با اشاره به نقش برجسته شورای اطلاع رسانی استان ها، اضافه نمود: اجرای سیاست های کلان دولت باید در استان ها مورد توجه قرار گیرد چرا که مردم باید یک صدای واحد را از دولت بشنوند و مهمترین استراتژی اطلاع رسانی استان ها ایجاد امید در جامعه است.

سخنگوی دولت امروز به منظور شرکت در جلسه شورای اطلاع رسانی و نیز نشست با روسای احزاب به استان اصفهان سفر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1205

به "ربیعی: باید ظلم آمریکا به مردم را گفت ولی برخی خودزنی می کنند ، دولت این سال را سال پایانی نمی داند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: باید ظلم آمریکا به مردم را گفت ولی برخی خودزنی می کنند ، دولت این سال را سال پایانی نمی داند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید