اخبار سیاسی

برگزاری نشست دانشجویی بوروکراسی اداری

انجمن علمی دانشجویی حقوق و دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی با همکاری انجمن علمی دانشجویی فقه و مبانی حقوق دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، به مناسبت هفته پژوهش، نشست بوروکراسی اداری را برگزار می نمایند.

30 دی 1400

تور دبی: افشای اهداف سفر مشاور امنیت ملی امارات به ایران

به گزارش خبرنگاران، انور قرقاش مشاور سیاسی رئیس امارات متحده عربی اهداف سفر طحنون بن زاید مشاور امنیت ملی امارات به ایران را فاش کرد.

30 دی 1400

اتاق های ایران و قرقیزستان، تفاهم نامه تشکیل کمیته مشترک بازرگانی امضا کردند

وبینار روز اقتصاد قرقیزستان با حضور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نایب رئیس اتاق بازرگانی قرقیزستان، سفرا و فعالان مالی دو کشور برگزار گردید. در حاشیه این وبینار تفاهم نامه تشکیل کمیته مشترک بازرگانی اتاق های ایران و قرقیزستان...

28 دی 1400

درخواست عزل رییس فدراسیون بدنسازی با مجمع فوق العاده!

بعضی از روسای هیئت های استانی بدنسازی و پرورش اندام از وزیر ورزش و جوانان درخواست نموده اند تا مجمع فوق العاده این فدراسیون را به منظور عزل رییس فدراسیون بدنسازی تشکیل دهد.

23 دی 1400

قیمت تور عمان: رایزنی سفیر ایران با وزیر انرژی و معادن عمان

سفیر ایران با وزیر انرژی و معادن عمان ملاقات و رایزنی کرد.

10 دی 1400

سنگدوینی: تعرفه گذاری پلکانی راه چاره مشکل فعلی صنعت برق ، دولت باید از بخش خصوصی یاری بگیرد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در اصلاح قبوض نباید مشترکان کم مصرف و اقشار ضعیف آسیب نبینند، بلکه باید هدف این باشد که با مشترکان پرمصرف برخورد جدی گردد.

21 آذر 1400

زمان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ، حضور مخبر در جلسه رأی اعتماد

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش سه شنبه هفته آینده در دستور کار است، گفت: معاون اول برای دفاع از وی در صحن مجلس حضور پیدا خواهد کرد.

20 آذر 1400

مسکو: باور نداریم آمریکا استفاده از سلاح اتمی را کنار گذاشته باشد

وزارت خارجه روسیه با بیان اینکه هنوز هیچ تاریخی برای نشست بعدی بین مسکو و واشنگتن در نظر گرفته نشده، گفت روسیه باور ندارد که آمریکا به اصل عدم استفاده از سلاح اتمی پایبند باشد.

18 آذر 1400

تشکیل کارگروه مشترک ترکیه و آمریکا برای حل مشکل سامانه اس، 400

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه از تشکیل کارگروه مشترک آمریکا و ترکیه برای حل پاره ای از مسائل فیمابین که منجر به ایجاد تنش های کم سابقه در روابط دو کشور شده خبر داد.

14 آذر 1400

رییس نو سازمان هواپیمایی کشوری منصوب شد

وزیر راه و شهرسازی در حکمی به استناد مصوبه هیات وزیران، محمد محمدی بخش را به عنوان رییس نو سازمان هواپیمایی کشوری منصوب کرد.

14 آذر 1400

تور آلمان: دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین تفاهم نامه همکاری امضا کردند

دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین در حاشیه سیزدهمین اجلاس مجمع بین المللی سلامت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

24 آبان 1400

عضویت افتخاری و نشان جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به شهردار منطقه یک اهدا شد

خبرگزاری خبرنگاران- عضویت افتخاری و نشان جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به سید حمید موسوی شهردار منطقه یک به پاس کوشش های مجدانه ایشان در ساماندهی و حمایت از مدارس کم برخوردار اهدا شد.

21 آبان 1400

تجمع اعتراضی تونسی ها در محکومیت دخالت های خارجی

ده ها فعال تونسی در تجمعی اعتراضی در مرکز این کشور برای محکومیت دخالت های خارجی در امور داخلی کشور شرکت کردند.

20 آبان 1400

آزادراه اصفهان، شیراز تا سرانجام امسال افتتاح می گردد

آزادراه اصفهان-شیراز تا کنون حدود 93 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و بر اساس وعده های مسئولان تا سرانجام سال جاری به بهره برداری خواهد رسید. این راستا می تواند 130 کیلومتر و حدود دو ساعت از زمان تردد بین استان های اصفهان و شیراز را کوتاه تر کند.

13 آبان 1400

محسن اسلامی؛ مدیرکل نو دفتر امور سیاسی وزارت کشور

دکتر وحیدی وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

12 آبان 1400

طنز از هنرهای دیگر جدا نیست

تهران (پانا) - دهمین نشست مجازی از مجموعه برنامه سخن؛ جستاری در ادبیات و شعر پارسی با موضوع کاربرد طنز معاصر فارسی در هنرهای تجسمی سه شنبه 20 مهر در صفحه اینستاگرام خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

11 آبان 1400

طراحی لوگو: راهبرد چین برای تحقق آرمان های زیست محیطی همزمان با رشد مالی

رادیو بین المللی چین نوشت: درحالکیه یک سال از زمانی که رهبر چین متعهد به محقق ساختن خنثی سازی انتشار کربن تا سال 2060 میلادی شد، می گذرد، پکن تعهد تزلزل ناپذیر خود در احترام قائل شدن برای اظهارات رهبر چین را با انجام اقدامات عملی به تصویر کشیده است.

5 آبان 1400

برنج ایرانی به چه قیمتی از کشاورز خریداری می شود؟

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم می گوید که برنج پرطرفدار ایرانی حداکثر 40 هزار تومان و حتی پایین تر از این رقم از کشاورز خریداری می شود. واسطه ها و دلالان که سود خود را در واردات برنج می بینند، دست به خرید و احتکار برنج می زنند تا برنج وارداتی را به قیمت...

5 آبان 1400

دو خبر خوب در راستای خانه دار شدن

تهران (پانا) - وزیر راه شهرسازی گفت اراضی مناسب، ارایه تسهیلات 300 تا 350 میلیون تومانی و ارایه خدمات رایگان و مناسب برای اجرای قانون جهش فراوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

4 آبان 1400

زاکانی: هویت سازی نو شهر تهران بر مبنای توسعه علم و فناوری است

تهران (پانا) - در دیدار محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و علیرضا زاکانی، شهردار تهران، در خصوص هویت سازی نو شهر تهران بر مبنای توسعه علم و فناوری، ایجاد صندوق علم، فناوری و نوآوری شهری برای حمایت از فعالیت های علمی بحث و مصاحبه شد.

2 آبان 1400
تعداد: (436)