فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU

به گزارش مجله فضای وب، مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU فردا 25 اردیبهشت ماه پایان می یابد.

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU از روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه آغاز شده است و فردا 25 اردیبهشت ماه به انتها می رسد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مهارت آموزان برای ثبت نام و شرکت در آزمون لازم است نسبت به تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی، ارائه گواهی شرکت در دوره نظری از سامانه آرمان (گواهی آرمان)، تصویر کارت ملی، عکس پرسنلی اسکن شده و پرداخت هزینه آزمون به مبلغ 900 هزار ریال از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و انتخاب محل آزمون در یکی از حوزه های ذکر شده در فرم ثبت نام اقدام کنند.

همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی به آدرس اعلام شده اقدام کنند و در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.

داوطلبان موظفند پس از ثبت نام نهایی، نسخه چاپ شده از فرم ثبت نام را برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگهدارند. هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

داوطلبان ملزم هستند کلیه مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال کنند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمی کنند و یا ناقص ارسال می کنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

هزینه ثبت نام در هر بار آزمون کتبی بخش نظری دوره طرح ملی کووید مبلغ 900 هزار ریال (90 هزار تومان) است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش نسبت به خرید اعتبار به مبلغ 900 هزار ریال (90 هزار تومان) اقدام کند. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

برای جلوگیری از هر گونه اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید بعد از مطالعه کامل فرم ثبت نام آن را تکمیل کنند. هرگونه سهل انگاری در این امر موجب اختلال در ورود اطلاعات مربوط به داوطلب در رایانه خواهد شد. ضمناًً کد رهگیری دریافتی را جهت دریافت کارت ورود به جلسه، کارنامه و پاسخنامه خود یادداشت کنند و از فرم ثبت نام خود پرینت بگیرند.

زمان برگزاری آزمون کتبی ساعت 9 صبح روز جمعه 7 خرداد 1400 و به شیوه الکترونیک یا کاغذی خواهد بود. صرفا افرادی مجاز به ثبت نام در آزمون خواهند بود که اسامی آن ها حداکثر تا تاریخ 15 اردیبهشت توسط دانشگاه مربوطه به مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی اعلام شده باشد.

داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون بخش نظری، بعد از مطالعه محتوای بخش نظری که از طریق سامانه آرمان دانشگاه علوم پزشکی مجازی (https://arman.vums.ac.ir) در دسترس است، در آزمون بخش نظری شرکت خواهند کرد.

آزمون کتبی بخش نظری به طور متمرکز و به صورت سؤالات چهارگزینه ای و بدون نمره منفی، به شیوه الکترونیک یا کاغذی، توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در دانشگاه ها/ دانشکده ها برگزار می شود.

کسب حداقل 60 درصد از نمره آزمون شرط قبولی و ورود به بخش عملی خواهد بود. داوطلبانی که پیروز به کسب حد نصاب قبولی نشوند می توانند با ثبت نام مجدد (و پرداخت هزینه ثبت نام) در دو نوبت بعدی آزمون شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 خرداد 1400 بروزرسانی: 20 خرداد 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1634

به "فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون بخش نظری دوره ICU"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید