فوتبال ایران اعتبار آسیاست، نبودن امنیت در ایران فقط یک بهانه بود

به گزارش مجله فضای وب، صادق ورمزیار در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: صحبت های مبنی بر نبود امنیت و مسائل کشور تنها یک بهانه است. سالهاست که تمام تیم های ورزشی کشورهای دیگر حتی آمریکا به ایران سفر نموده و هیچ اتفاقی هم برای آنها نیفتاده اما نمی دانم چطور شده که به یک باره از نظر مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران ناامن شده است. البته فکر می کنم آنها می دانند امنیت وجود دارد، بلکه جرأت بازی با تیم های ایرانی را ندارند.

فوتبال ایران اعتبار آسیاست، نبودن امنیت در ایران فقط یک بهانه بود

از سفر با تور پاتایا ارزان لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

ورمزیار ادامه داد: امیدوارم مسئولان این موضوع را پیگیری نمایند و اجازه ندهند چنین تصمیماتی مجددا تکرار گردد. فوتبال ایران همواره به آسیا اعتبار داده، تماشاگران ایرانی باعث فخر فوتبال آسیا شده اند و بارها شاهد بوده ایم که حضور طرفداران این دو تیم برای فوتبال آسیا یک رکورد به وجود آورده اما نمی دانم چرا مسئولان AFC عقل و هوش خود را به دست یک عده غیرفوتبالی داده و اجازه می دهند آنها هر بلایی می خواهند سرشان بیاورند.

ورمزیار در سرانجام اعلام کرد: فوتبال ایران نباید بازیچه دست یک عده آدم های فرصت طلب و کینه توز باشد. مسئولان ایرانی که در AFC حضور دارند باید با قدرت از فوتبال ایران و امنیتی که در کشور است دفاع نموده و اجازه ندهند با بهانه های پوچ، امتیازات زیادی از فوتبال ما گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 662

به "فوتبال ایران اعتبار آسیاست، نبودن امنیت در ایران فقط یک بهانه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال ایران اعتبار آسیاست، نبودن امنیت در ایران فقط یک بهانه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید