لیگ برتر هندبال، تقابل بالانشین ها در اصفهان، زاگرس در اندیشه بازپس گیری صدر جدول

هفته ششم لیگ برتر هندبال آقایان پنجشنبه 24 آبان ماه با 4 دیدار برگزار می گردد.

لیگ برتر هندبال، تقابل بالانشین ها در اصفهان، زاگرس در اندیشه بازپس گیری صدر جدول

به گزارش خبرنگاران، لیگ برتر هندبال در حالی به ایستگاه ششم خود می رسد که در این هفته و در اصفهان دو تیم هم امتیاز و بالای جدولی فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد با هم دیدار می نمایند. زاگرس در هفته گذشته و در حالی که استراحت داشت صدر جدول را سپاهان داد و در کوشش است تا در هفته ششم دوباره این صندلی را از تیم اصفهانی پس بگیرد.

در سایر دیدارها سربدران سبزوار میزبان نفت و گاز گچساران است. در کازرون تیم های نیروی زمینی و مس کرمان به مصاف هم می روند. فرازبام خائیز دهدشت مقابل ذوب آهن اصفهان قرار می گیرد.

برنامه کامل هفته ششم لیگ برتر هندبال آقایان پنجشنبه 24 آبان ماه ساعت 16: سربداران سبزوار - نفت و گاز گچساران

نیروی زمینی کازرون - صنعت مس کرمان

فرازبام خائیز دهدشت - ذوب آهن اصفهان

فولاد مبارکه سپاهان - زاگرس اسلام آباد جدول رده بندی لیگ برتر هندبال تا سرانجام هفته پنجم به توضیح زیر است: 1- فولاد مبارکه سپاهان، 4 بازی و 8 امتیاز، تفاضل گل 19+ 2- صنعت مس کرمان، 5 بازی و 8 امتیاز، تفاضل گل 12+ 3- زاگرس اسلام آباد، 4 بازی و 8 امتیاز، تفاضل گل 8+ 4- فرازبام خائیز دهدشت، 4 بازی و 6 امتیاز، تفاضل گل 15+ 5- نیروی زمینی کازرون، 5 بازی و 5 امتیاز، تفاضل گل 1- 6- نفت وگاز گچساران، 5 بازی و 2 امتیاز، تفاضل گل 17- 7- هیئت نجف آباد، 4 بازی و یک امتیاز، تفاضل گل 8- 8- ذوب آهن، 3 بازی و بدون امتیاز، تفاضل گل 10- 9- سربداران سبزوار، 4 بازی و بدون امتیاز، تفاضل گل 18-

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر هندبال، تقابل بالانشین ها در اصفهان، زاگرس در اندیشه بازپس گیری صدر جدول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر هندبال، تقابل بالانشین ها در اصفهان، زاگرس در اندیشه بازپس گیری صدر جدول"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید