منصوریان: بازی ما با پیکان سخت خواهد بود، اگر 5 بار دیگر متولد شوم داور نمی شوم

به گزارش مجله فضای وب، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان این بازی را سخت پیش بینی کرد.

منصوریان: بازی ما با پیکان سخت خواهد بود، اگر 5 بار دیگر متولد شوم داور نمی شوم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان اظهار کرد: بازی فردا بسیار سخت است چون تیم آقای فرکی خوب بوده است. تیم ما بر خلاف کیفیت فنی اش که خوب است، نتایج خوبی نگرفته است. امیدوارم از فردا استارت خوبی داشته باشیم. با بازیکنانم جلسه روحی و روانی داشتیم. درد و دل بازیکنان را شنیدیم و با بزرگ ترهای تیم هم جلسه خوبی داشتیم. خدا را شکر وضعیتمان را می دانیم. کوشش می کنیم فردا اولین سه امتیاز را در لیگ کسب کنیم.

او درباره حمایت هیات مدیره و مدیرعامل از او هم اظهار کرد: از مدیرعامل کارخانه و مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره تشکر می کنم. فضای حاکم بر این جا به ما انرژی مثبت می دهد. این ساختار در ذوب آهن بوده است. تیمی که تحویل گرفتم شرایط نا به سامانی داشت و با همین حمایت به لیگ قهرمانان رسیدیم. وظیفه دارم جواب این حمایت ها را بدهم. قول داده ام تیم را از بحران خارج کنم.

منصوریان افزود: بیشترین آسیب را از لیگ قهرمانان آسیا خوردیم چون فکر می کردیم لیگ قبل از لیگ قهرمانان آغاز می شود. چند بازیکن اصلی ما جدا شدند. ما فکر می کردیم بعد از بازی کردن در لیگ به آسیا می رویم. بازیکنان ما خیلی کوشش کردند و ما دچار افت روحی شدیم و به لیگ ایران برگشتیم. فوتبال ورزش لحظه هاست. یک توپ به تیر می خورد و روند یک تیم به هم می خورد. ما خیلی خوب فوتبال بازی می کنیم ولی در نتیجه گیری قوی نبودیم. با بازیکنان حرف زدیم و گفتیم باید کار را به خاتمه برسانیم چون به خوب بازی کردن امتیاز نمی دهند. همچنین ما پنج بازی پشت سر هم با تیم های بالای جدول داشتیم. جام حذفی هم مزید بر علت شد. ما هر تیمی را می توانیم در زمین خودمان تحت فشار بگذاریم.

او درباره فشردگی مسابقات لیگ هم شرح داد: ما از نظر سخت افزاری ضعیف هستیم. چند سال است که فشرده بازی می کنیم و الان زمان صحبت نیست. از سال 93 که نفت را تحویل گرفتم ما چهار روز به چهار روز درگیر سه جام بودیم. باید به این فشردگی باید عادت نموده باشیم. اولویت فوتبال ما پرچم سه رنگ ایران است. باید تیم ها بعد از پنج فصل کنار می آمدند. من این فشردگی را احساس نمی کنم. سازمان لیگ باید مسیرش را برود چون تیم ملی ما مهم تر است. ما یک باخت به بحرین می دهیم و لبخند از لب طرفدار جدا می شود. باید اولویت را به بازی ایران و عراق بدهیم. بعدش هم بازی با بحرین است. هر تیمی اگر می خواهد تو دهنی بزند باید در زمین این کار را بکند. ما باید از بحرین مهمان نوازی کنیم و با تمام احترام به آنها نگاه کنیم ولی وقتی از تهران رفتند زیر سه گل نخورده باشند. نباید به آن ها توهینی شود و باید با احترام رفتار کنیم.

او درباره داوری هم گفت: ما داوری را کنار گذاشتیم و نمی خواهیم تمرکزمان را روی این موضوع بگذاریم. داوران زحمت می کشند و برخی وقت ها از دستشان در می رود. ما قسمت مثبت را نگاه می کنیم. چند اشتباه به ضرر ما انجام شد ولی باز هم با تمام احترام نگاه می کنیم. اگر زیاد درباره داروی حرف نزنیم داورها راحت داوری می نمایند. ما در آبادان و بازی سپاهان و تراکتور آسیب خوردیم ولی هر دفعه گفتیم وقتی کسی داور می شود باید ریسک هر چیزی را قبول کند. من اگر پنج بار دیگر متولد شوم داور نمی شوم چون خیلی مظلوم هستند و وضعیت اقتصادی خوبی هم ندارند. ما به داوری احترام می گذاریم و امیدوارم از این فضای بدشانسی داوری هم در بیاییم.

منصوریان در ادامه اظهار کرد: در این چند سال یک شکاف کوچک در لیگ داریم. علت این موضوع را هم پیدا کردم و سال آینده دیگر این اتفاق نمی افتد. ما در این چند سال یک مشکل مشابه داشتیم که به من و کادر فنی در نحوه حرکت در آغاز فصل برمی شود. ما در چند سال گذشته این شرایط را داشتیم. تیم ما کمترین صندلیش حداقل باید صندلی پارسالش باشد. سال قبل اگر بازی ها ادامه پیدا می کرد از رتبه ششم هم بالاتر می رفتیم. سال قبل هم از داوری ضربه خوردیم.

او در سرانجام گفت: من از مدیرعامل تشکر کردم و مثل دو برادر درد و دل کردیم. در اصفهان نسبت به تهران جو متفاوت است. ما واقعا یک خانواده هستیم. می بینیم که هیات مدیره کنار بازیکنان می آیند. مدیرعامل کارخانه ما را کسی نمی تواند ببیند ولی برای تیم ما وقت می گذارد. من واقعا در آن جا راحت هستم. ذوب آهن یک امانت است که دست به دست می شود. همه برای یک ذوب آهن می جنگند. از دربان باشگاه تا بالا همه کوشش می نمایند ولی جاهای دیگر نگاه ها عجیب و غریب می شود. ما اینجا خیلی راحت هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 520

به "منصوریان: بازی ما با پیکان سخت خواهد بود، اگر 5 بار دیگر متولد شوم داور نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: بازی ما با پیکان سخت خواهد بود، اگر 5 بار دیگر متولد شوم داور نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید