ماجرای عجیب آپارتمان های فدراسیون ژیمناستیک از زبان اینچه درگاهی، نمره قبولی در حسابرسی شفاف

به گزارش مجله فضای وب، رئیس فدراسیون ژیمناستیک توضیحات کاملی را درخصوص آپارتمان های متعلق به این فدراسیون ارائه کرد.

ماجرای عجیب آپارتمان های فدراسیون ژیمناستیک از زبان اینچه درگاهی، نمره قبولی در حسابرسی شفاف

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجمع سالیانه فدراسیون ژیمناستیک در حالی روز سه شنبه هفته گذشته برگزار گردید که یکی از موارد مهم مطرح شده در آن، موضوع آپارتمان های متعلق به این فدراسیون بود. در این باره عنوان شد که آپارتمان های متعلق به فدراسیون هنوز به این نهاد پس داده نشده و یکی از مسئولان قبلی فدراسیون تا به امروز از این کار استنکاف نموده است.

زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این باره به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: دو دستگاه آپارتمان در اواخر دهه 70 و در دوره ریاست رمضانیان پور در خیابان ورزنده خریداری شد. در آن موقع به منظور انجام کارهای مربوط به سند آپارتمان ها و مسائل مربوط به آن، به علی نشوادیان از کارمندان وقت فدراسیون وکالت داده شد تا این کار را انجام بدهد. از آن موقع تقریباً تا سال گذشته، هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. ما هم در حال حاضر پیگیر هستیم تا فدراسیون به اموالش برسد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در سال های گذشته پیگیری های لازم صورت نگرفته است؟ مطرح کرد: شاید این موضوع جزو اولویت ها نبوده است، اما من این دغدغه را در فدراسیون دارم که بتوانم اموال فدراسیون را پس بگیرم.

اینچه درگاهی درباره هویت نشوادیان گفت: این فرد از کارمندان فدراسیون در سال های گذشته بوده که در زمان سرپرست اسبقیان از سیستم فدراسیون خارج شده است. وی همچنین یک بدهی از گذشته دارد که هر سال در سیستم اقتصادی به سال بعدی منتقل می شده است. در نهایت نیز عنوان شد که تسویه حساب انجام شده است، در حالی که هیچ سندی مرتبط با تسویه حساب وجود ندارد. من در اوایل حضورم در فدراسیون ژیمناستیک با نشوادیان صحبت کردم و به نظر می رسید که روحیه تعاملی در این باره دارد، اما در عمل هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک درخصوص بدهی باشگاه استقلال به فدراسیون گفت: این بدهی 200 میلیون بود که تا به امروز 150 میلیون پرداخت شده، اما هنوز 50 میلیون تومان مانده است. ما نامه نگاری لازم را در این باره داشته ایم و منتظریم باشگاه استقلال این موضوع را عملی کند.

اینچه درگاهی درباره حسابرسی فدراسیون گفت: بین سال های 91 تا 95 هیچ اظهارنظر اقتصادیاتی صورت نگرفته بود که ما سال گذشته توانستیم صورت اقتصادی را جمع و جور کنیم. این برای اولین بار از سال 90 به بعد بود که فدراسیون توانسته حسابرسی شفاف و روشنی را داشته باشد و حتی یک بند تخلف هم نداشتیم. در واقع فدراسیون توانست حسابرسی مقبول و حتی بدون یک بند تذکر بگیرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 850

به "ماجرای عجیب آپارتمان های فدراسیون ژیمناستیک از زبان اینچه درگاهی، نمره قبولی در حسابرسی شفاف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب آپارتمان های فدراسیون ژیمناستیک از زبان اینچه درگاهی، نمره قبولی در حسابرسی شفاف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید