5 کُریِ دردسرساز و جنجالی مجری های تلویزیون

به گزارش مجله فضای وب، روزنامه هفت صبح: اگر فوتبالی باشید اطلاع دارید ماجرا از چه قرار است. روز گذشته مجری سلام صبح بخیر با لوگوی تیم استقلال تهران شوخی کرد و خیلی زود واکنش طرفداران این تیم استارت خورد. مشابه این هیاهو پیش تر اتفاق افتاده و نشان می دهد مجریان همچنان اجازه ورود به کل کل و کری خوانی ندارند. تازه، حسین کلهر برای شوخی با استقلالی ها اجازه گرفت!

5 کُریِ دردسرساز و جنجالی مجری های تلویزیون

در این مطلب علاوه بر مرور ماجرا، نقبی به همه دوئل های جنجالی مجریان زده شده است.

مورد چهارم: کلهر؛ پرسپولیسی کم تعصب

روز گذشته و در بخش مرور خبر های برنامه سلام صبح بخیر سید حسین حسینی خبری خواند که: با حکم مجتمع قضایی عدالت، لوگوی باشگاه استقلال به دلیل بدهی 300 میلیون تومانی توقیف شد. در صورت عدم پرداخت بدهی، لوگوی باشگاه به مزایده گذاشته می شه. حسین کلهر چند بار مزه مزه کرد که آیا با خبر شوخی کند یا نه. او با این جمله آغاز کرد که دارم آمادگی پیدا می کنم که فحش بخورم. بعد هم با لبخند تاکید نمود قصد شوخی دارد و به همین خاطر گفت: وارد فاز تسلیم هستم. در نهایت درباره سوراخ های لوگوی باشگاه استقلال شوخی اش را به زبان آورد.

واکنش طرفداران استقلال خیلی زود آغاز شد و تا جایی که پای کاپیتان این تیم هم به میان آمد. کلهر در قالب یک ویدئو از طرفداران استقلال عذرخواهی کرد. پیگیران سلام صبح بخیر می دانند کلهر بر خلاف مجریانی، چون ضیا و طالبی طرفدار دو آتیشه نیست. او در همین برنامه بار ها به این نکته اشاره نموده و گفته چه بسا سال بعد استقلالی گردد! طبعا اگر طرفداران استقلال این نکته را می دانستند تا این حد واکنش نشان نمی دادند.

وانگهی سلام صبح بخیر بار ها و بار ها میزبان استقلالی ها شده و این بهترین نشانه است که نباید کل کل اخیر را جدی گرفت. ضمن اینکه مجری پیش پیش هشدار داده بود که دارد شوخی می نماید. اتفاق مهم در این اتفاق واکنش شبکه سه است که از استقلالی ها دلجویی کرد و اجازه کش آمدن ماجرا را نداد.

مورد سوم: پست عجیب طالبی

یکی از کل کل های پرحاشیه سه سال پیش رقم خورد؛ جایی که پیمان طالبی در صفحه اینستاگرام خود از ادبیات نوشتاری علی کریمی ایراد گرفت و او را حسابی نواخت. کریمی در صفحه خود از رئیس جمهور کشورمان خواسته بود سازمان محیط زیست را به خاطر شرایط نامساعد هموطنانمان در خوزستان مؤاخذه کند.

حجم انتقاد ها به قدری زیاد شد که طالبی عذرخواهی کرد و کامنت ها را بست. این مجری در نهایت ملاقاتی حضوری با کریمی داشت و ماجرا ختم به خیر شد. تلویزیون هم پشت مجری اش درآمد و خبری از ممنوعیت نبود.

مورد دوم: جفا در حق ضیا

بعد از دربی 81 کلیپی از علی ضیا منتشر شد که پس از اینکه تیم محبوبش گل تساوی را در وقت های تلف شده به ثمر رساند، شعار هایی سر داد که حاوی توهین به سرمربی وقت استقلال تعبیر شد.

خیلی زود علی اصغر پورمحمدی معاون وقت سیما مصاحبه کرد و گفت: سیدعلی ضیا تا اطلاع ثانوی ممنوع التصویر است و حق اجرا در رادیو، تلویزیون و سیمای استان ها را ندارد... این سخت ترین تصمیمی است که می شد گرفت و همان موقع نوشتیم چرا مسئولان سیما شرایط خاص ضیا در دربی را درک ننموده اند؟

مورد اول: ادعای عجیب مرادی

مجری کم نام و نشان تلویزیون دو سال پیش مهمان یکی از برنامه های مرکز خلیج فارس بود. او در ادامه حرف مجری که از موفقیت پرسپولیس در آسیا تمجید نموده بود، اینطور گفت: با این همه اتفاقات مثبت که برایش رقم می خورد از سازمان لیگ و از همه جا می خواهند قهرمان گردد اگر نمی برد باید می گفتی چرا. این ادعا تا مدت ها اعتراض باشگاه و طرفداران پرسپولیس را به همراه داشت.

مورد ویژه: بی ادبی به سبک گوران

روز گذشته شاهد انواع واکنش ها به صحبت حسین کلهر بودیم. طبعاً وقتی از نگاه طرفدار با ماجرا روبرو شوی، هیچ عذری از مجری پذیرفته نیست. با این حال صحبت ویدئویی سامان گوران عجیب ترین واکنشی بود که در فضای مجازی منتشر شد. این بازیگر در حین کل کل صحبت های عجیبی به زبان می آورد و رسماً به طرفداران و مسئولان پرسپولیس توهین می نماید!

منبع: برترین ها
انتشار: 11 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 248

به "5 کُریِ دردسرساز و جنجالی مجری های تلویزیون" امتیاز دهید

3 کاربر به "5 کُریِ دردسرساز و جنجالی مجری های تلویزیون" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 کُریِ دردسرساز و جنجالی مجری های تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید