تور ارزان فیلیپین: مرزهای فیلیپین از چند روز آینده به روی گردشگران واکسینه شده باز می شوند

به گزارش مجله فضای وب، ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، مرزهای فیلیپین از چند روز آینده به روی گردشگران واکسینه شده باز می شوند.

تور ارزان فیلیپین: مرزهای فیلیپین از چند روز آینده به روی گردشگران واکسینه شده باز می شوند

برای دیدن زیباترین کشور جنوبی شرقی آسیا با تور ارزان فیلیپین همراه باشید. و از مانیل شهری زیبا در فیلیپین دیدن کنید.

پس از گذشت 20 ماه از بسته بودن مرزهای فیلیپین به علت شیوع ویروس کرونا، دولت فیلیپین اعلام نمود مرزهای این کشور را از چند روز آینده به روی جهانگردان کاملا واکسینه شده اغلب کشورها باز می نماید.

کاهش شمار مبتلایان نو ویروس کرونا و افزایش آمار واکسیناسیون در فیلیپین امکان بازگشایی مرزهای این کشور و از سرگیری فعالیت حوزه جهانگردی آن را از یکم دسامبر (10 آذر) فراهم نموده است.

براساس تصمیم نو مقام ها، جهانگردان کاملا واکسینه شده از 157 کشور درصورتیکه نتیجه آزمایش قبل از پرواز آنها منفی باشد و در دو هفته قبل از اقدام به سفر نیز در کشورهای پرخطر از نظر ابتلا به کرونا حضور نداشته باشند، می توانند بدون سپری کردن دوران قرنطینه به فیلیپین سفر نمایند.

چین، هند و تایوان از جمله کشورهایی بشمار می فرایند که در لیست کشورهای مورد تایید فیلپین قرار نگرفته اند. با این حال 10 منبع اصلی جذب جهانگرد فیلیپین یعنی ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا، کانادا، بریتانیا و آلمان در لیست کشورهایی که امکان سفر جهانگردان از آنها به فیلیپین امکان پذیر است، وجود دارند.

جهانگردی از منابع اصلی عایدی فیلپین محسوب می گردد، چراکه حدود 13 درصد از فراوری ناخالص داخلی این کشور در سال 2019 را در برگرفته بود. در سال 2019 آمار بازدید از این کشور بیش از هشت میلیون نفر گزارش شد این در حالی است که این آمار در سال گذشته به 1.48 میلیون نفر رسید. حدود یک سوم جمعیت فیلیپین بطور کامل علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1899

به "تور ارزان فیلیپین: مرزهای فیلیپین از چند روز آینده به روی گردشگران واکسینه شده باز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان فیلیپین: مرزهای فیلیپین از چند روز آینده به روی گردشگران واکسینه شده باز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید