کنایه ها و اظهارات محمود صادقی در قم درباره رد صلاحیتش ، حاضرم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم

به گزارش مجله فضای وب، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به علت رد صلاحیتش در انتخابات پیش رو مجلس گفت: شورای نگهبان من را به خاطر عدم التزام به نظامی رد صلاحیت کرده که در زمان انقلاب در همین خیابان های چهارمردان و خاکفرج قم به خاطر پیروزیش خون داده ایم.

کنایه ها و اظهارات محمود صادقی در قم درباره رد صلاحیتش ، حاضرم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم

به گزارش مجله فضای وب به نقل از ایرنا، محمود صادقی در نشست شورای اصلاح طلبان قم گفت: شورای نگهبان من را به استناد بند دوم ماده 28 قانون اساسی یعنی عدم التزام به نظام جمهوری اسلامی رد صلاحیت کرده است.

وی به کنایه شرح داد: بند اول ماده 28 عدم التزام به اسلام است که خوشبختانه من به خاطر آن رد صلاحیت نشده ام و به خاطر بند دوم آن که جنبه سیاسی دارد رد صلاحیت شده ام.

صادقی با بیان گفت و گوی خودش و اعضای شورای نگهبان در رابطه با ردصلاحیتش اضافه کرد: به اعضای شورای نگهبان گفتم من با صراحت انتقاد می کنم نه با نفاق، من نفاق ندارم و با صراحت لهجه حق را فریاد می زنم و حاضر هستم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: من در مراجعه اخیر به شورای نگهبان به آنها گفتم که به ولایت فقیه و نظام اسلامی اعتقاد پایدار دارم و هنوز حاضرم جانم را برایش فدا کنم.

صادقی گفت: اگر امروز هم حادثه ای برای نظام رخ دهد باز هم برای حفظ آن ما راهی جبهه می شویم و به خاطر آن جانمان را فدا می کنیم.

وی ادامه داد: بر مبنای همین اعتقاد معتقد هستم هیچ مسئول و مقامی مصون از نقد و نظارت نیست.

صادقی اضافه کرد: بر مبنای اعتقادم به ولایت فقیه معتقدم، ولایت فقیه ولایت اوصاف است نه ولایت شخص، ولایت مدام العمر نیست مادام الصفات است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 766

به "کنایه ها و اظهارات محمود صادقی در قم درباره رد صلاحیتش ، حاضرم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه ها و اظهارات محمود صادقی در قم درباره رد صلاحیتش ، حاضرم در اجرای فرامین رهبری جانم را هم فدا کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید