گمرک در گیت های خروجی آبادان - اهواز مستقر می گردد

به گزارش مجله فضای وب، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرف 48 ساعت آینده (دوشنبه) گمرک جمهوری اسلامی در گیت خروجی آبادان مستقر می گردد و کنترل خروج کالا از این به بعد به جای بندر آبادان در گیت آبادان - اهواز انجام گردد.

گمرک در گیت های خروجی آبادان - اهواز مستقر می گردد

جلیل مختار در گفت وگو با مجله فضای وب، درباره سفر اخیر اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به منطقه آزاد اروند برای آنالیز مسائل این منطقه گفت: یکی از مصوبات بسیار مهم در این سفر بحث استقرار گمرکات جمهوری اسلامی ایران در گیت خروجی منطقه بود که با پیگیری های مستمر و جلسات کارشناسی کمیسیون با حضور ناظر گمرکات استان و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد و مدیرکل گمرک آبادان مصوب شد که کنترل کالای همراه مسافر در گیت آبادان - اهواز صورت گیرد و گمرک با اشراف کامل خروج کالا را کنترل کند.

وی اضافه نمود: ضمن بازدید از گیت ها و رویت پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری دستور جلسه اجرایی و قرار شد ظرف 48 ساعت آینده (دوشنبه) گمرک جمهوری اسلامی در گیت خروجی آبادان مستقر گردد و کنترل خروج کالا از این به بعد به جای بندر آبادان در گیت آبادان - اهواز انجام گردد.

نماینده مردم آبادان ادامه داد: این کار باعث می گردد تجار و بازرگانان، اصناف و مردم آبادان و همچنین گردشگران از این مزیت استفاده نمایند و تا سقف 80 دلار کالا را همراه خود از منطقه خارج نمایند.

مختار همچنین توضیح داد: در شش ماهه اول نزدیک به 30 میلیون دلار کالا همراه مسافر وارد منطقه آزاد شده است که از این 30 میلیون دلار نزدیک به هشت میلیون آن برای آبادان بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 68

به "گمرک در گیت های خروجی آبادان - اهواز مستقر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گمرک در گیت های خروجی آبادان - اهواز مستقر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید