راهنمای سفر

اعتیاد به سفر و 21 نشانه برای اثبات آن

واژه اعتیاد به صورت وضعیتی که شخص عادت شدیدی به انجام یک عمل داشته باشد یا چیزی که به صورت روحی و روانی یا حتی جسمی به صورت عادت درآمده است و ترک آن کار آسانی نیست و نیازمند انجام یک سری فعالیت های خاص باشد تعریف می گردد. قطعا در این وب سایت همگی ما عاشق...

4 اردیبهشت 1399

ایتالیا، مکان هایی برای رهایی از زندگی مدرن

گردشگران سلایق متفاوتی دارند. برخی مکان های آرام و برخی دیگر عاشق شلوغی و هیاهو هستند. اگر جز گروه دوم هستید همراه خبرنگاران باشید.

2 دی 1398

بهترین تورهای امروز؛ از تور لحظه آخری استانبول تا تور ترکیبی سوچی

تور لحظه آخری استانبول، تور ارزان کوش آداسی، تور دبی، تور ارمنستان، تور آنتالیا، تور ارزان بلغارستان، تورهای داخلی همچون تور کیش، تور مشهد، تور قشم، تور شیراز و تور اصفهان، هوای سفر دارید؟! کدام تور را ترجیح می دهید؟! با بخش بهترین تورهای امروزخبرنگاران...

20 آبان 1398

بنایی در نجف آباد که بارندگی های سال جاری نابودش می نمایند!

برج کبوترخانه صفا نجف آباد امروز درگیر ماجراهایی تازه هست، ماجراهایی که دست به دست مالک این بنای تاریخی داده اند تا آن را به ورطه فراموشی و حتی نابودی بکشانند.

1 آبان 1398

سفارت ژاپن و اخذ ویزای این کشور

برای دریافت ویزای توریستی ژاپن چه مدارکی ضروری است؟ سفارت ژاپن در ایران کجاست؟ در راهنمای سفارت ژاپن، به این سوالات پاسخ می دهیم.

29 مهر 1398

در آبادان به دیدن رنگونی ها بروید

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان از مسافران و گردشگران نوروزی دعوت کرد تا در ایام نوروز ضمن سفر به شهرستان آبادان، از جاذبه های متنوع و خاص گردشگری این شهرستان به ویژه مسجد رنگونی ها دیدن نمایند.

29 شهریور 1398

معرفی 10 مورد از بهترین مراکز خرید آنتالیا

آنتالیا بعد از استانبول دومین شهر منتخب برای توریست ها و گردشگران در کشور ترکیه است. این شهر با فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای جذب گردشگری از سراسر دنیا توانسته گام مثبتی در این زمینه بردارد. یکی از عمده دلایل جذابیت این شهر مراکز خریدی است که در آن...

25 شهریور 1398

سفر به روستای رقه

روستای رقه در 17 کیلومتری شهرستان بشرویه و 15 کیلومتری شهر ارسک واقع شده است. برای سفر به این روستا از بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی باید 260 کیلومتر را با خودروی سواری پیمود.

21 شهریور 1398