تساوی چلسی و لستر به سود سیتی و یونایتد

به گزارش مجله فضای وب، جدال جذاب تیم های لستر و چلسی با تساوی 2-2 به اتمام رسید تا لستر فرصت برابری موقت با سیتی را از دست بدهد. یونایتد هم در صورت پیروزی بر وولوز می تواند فاصله با چلسی را به 4 امتیاز کاهش دهد.

تساوی چلسی و لستر به سود سیتی و یونایتد

به گزارش گروه ورزشی مجله فضای وب، لسترسیتی در هفته 25 لیگ برتر انگلیس میزبانی از چلسی را برعهده داشت. دیداری بین تیم های سوم و چهارم جدول. لستر با هشت امتیاز بالاتر از چلسی و استفاده از مزیت میزبانی روی کاغذ شانس بیشتری برای پیروزی داشت.

بازی در 15 دقیقه اول حادثه خاصی نداشت تا اینکه دقیقه 18 چلسی تا یک قدمی گل پیش رفت اما آبراهام پاس عرضی مونت را نتوانست در دهانه دروازه به گل تبدیل کند و به توپ نرسید.

کمی بعد آبراهام در برخورد با سویونجو مدافع ترکیه ای لستر سرنگون شد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت. VAR نیز تصمیم او را تایید کرد.

دقیقه 25 لستر چیزی با زدن گل اول فاصله نداشت. روی اشتباه آزپلیکوئتا این آیوزه پرز بود که جیمی واردی را با گلر چلسی ویلی کابایرو تک به تک کرد ولی ضربه بغل پای چپ او را کابایرو با پا برگشت داد تا بهترین بخت بازی از دست برود.

دقیقه 31 ضربه چیپ پدرو را اشمایکل با نوک انگشتان راهی کرنر کرد تا همچنان حساب کار بدون گل بماند. در دقایق پایانی نیز ضربه سر چودوری با اختلاف اندک از کنار دروازه راهی اوت شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

یک دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که چلسی به گل رسید. روی ارسال کرنر این رودیگر بود که با یک ضربه سر از غفلت اشمایکل و تعلل او روی خروج استفاده کرد تا میهمان خیلی زود پیش بیفتد.

این گل دوام زیادی نداشت و لستر دقیقه 53 کار را به تساوی کشاند. بارنز از سمت چپ محوطه جریمه چلسی با یک شوت که به پای جیمز برخورد کرد، توپ را راهی دروازه چلسی کرد.

لستر که به تیم برتر میدان بدل شده بود، دقیقه 65 گل دوم را به ثمر رساند. بن چیلول روی پاس عرضی تیلمانس از درون محوطه جریمه توپ را وارد دروازه چلسی کرد.

چلسی دقیقه 71 کار را برابر کرد تا بار دیگر همه چیز مساوی گردد. باز هم ارسال از مونت و ضربه سر رودریگر چلسی را به گل رساند.

کوشش دو تیم در 20 دقیقه پایانی نتیجه ای نداشت و لستر با وجود فزونی محسوس نتوانست از این بازی بیش از یک امتیاز کسب کند و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 769

به "تساوی چلسی و لستر به سود سیتی و یونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی چلسی و لستر به سود سیتی و یونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید