تور آلمان: دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش مجله فضای وب، دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین در حاشیه سیزدهمین اجلاس مجمع بین المللی سلامت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

تور آلمان: دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین تفاهم نامه همکاری امضا کردند

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین در حاشیه سیزدهمین اجلاس مجمع بین المللی سلامت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

در حاشیه سیزدهمین اجلاس مجمع بین المللی سلامت، تفاهم نامه همکاری های مشترک دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه Charité برلین، به وسیله پروفسور اکسل پرایس رییس دانشگاه و محمود فرازنده سفیر جمهوری اسلامی ایران در آلمان به نمایندگی از دانشگاه تهران امضا رسید. سفیر کشورمان پس از این مراسم با پروفسور پرایس که ریاست مجمع جهانی بهداشت را نیز بر عهده دارد، مصاحبه کرده و طرفین درخصوص توسعه همکاری های اموزشی و بهداشتی میان دو کشور به گفتگو پرداختند.

دانشگاه و مجتمع بیمارستانی شاریته برلین، بزرگترین دانشکده پزشکی اروپا و بنیانگذار مجمع جهانی سلامت است که بیش از 300 سال پیشینه داشته و از اعتبار علمی بالای جهانی برخوردار است.

با توجه به عضویت دانشگاه علوم پزشکی تهران در پیمان گروه هشت و مجمع جهانی سلامت، توسعه همکاری های دو مجموعه می تواند پیامد های ارزشمندی برای هر دو دانشگاه به همراه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1850

به "تور آلمان: دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه شاریته برلین تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید