درخواست عزل رییس فدراسیون بدنسازی با مجمع فوق العاده!

به گزارش مجله فضای وب، بعضی از روسای هیئت های استانی بدنسازی و پرورش اندام از وزیر ورزش و جوانان درخواست نموده اند تا مجمع فوق العاده این فدراسیون را به منظور عزل رییس فدراسیون بدنسازی تشکیل دهد.

درخواست عزل رییس فدراسیون بدنسازی با مجمع فوق العاده!

به گزارش خبرنگاران، بعضی از روسای هیئت های استانی بدنسازی و پرورش اندام که تعداد آنها نیز قابل توجه است، طی نامه ای به حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان درخواست تشکیل مجمع فوق العاده به منظور عزل عبدالمهدی نصیرزاده، رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را ارائه نموده اند. درخواستی که برای معین تکلیف به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش ارجاع شده است.

محمدرضا ابوالقاسمی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران، با تایید این خبر، اظهار کرد: بنده یکی از معترضان و امضا نمایندگان آن نامه هستم. از زمان ارایه نامه چندین مرجع بالا از جمله مدیرکل ورزش و جوانان استان، معاون او و بعضی دیگر با من تماس گرفتند تا نظرم را عوض نمایند اما به همه آن ها گفتم اگر به میزان یک میلیون و ششصد و چهل و هشت هزار کیلومتر مربع مساحت ایران به من سکه و دلار بدهید، حاضر نیستم امضاء خودم را پس بگیرم.

وی ادامه داد: من همان ابوالقاسمی هستم که در مجمع به نصیرزاده رای ندادم و پس از مجمع به او تبریک گفتم و اعلام کردم اگر دوست نداری با من کار کنی حاضرم استعفا بدهم، بنده شخصا زیر نامه را امضاء کردم و از وزیر ورزش درخواست کردیم بلافاصله برای برگزاری مجمع فوق العاده اقدام کند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان مازندران با بیان اینکه شخص او در 15 مورد نسبت به عملکرد رییس فدراسیون بدنسازی اعتراض دارد، گفت: مثلا یکی از موارد این است که او بدون اینکه بنده به عنوان رییس هیات مازندران در جریان باشم یک تیم از استان ما را در لیگ پاورلیفتینگ شرکت داد و جالب اینکه میزبانی این مسابقات نیز بدون اطلاع بنده در مازندران برگزار گردید و ما اصلا در جریان میزبانی از این مسابقات نبودیم!

ابوالقاسمی اضافه کرد: اینکه یک داور درجه سه در 24 ساعت تبدیل به داور بین المللی می گردد، چه معنایی دارد؟ اعتراضات زیادی داریم که خیلی از آن ها را نمی توانم بیان کنم و باید در مجمع درباره آن ها صحبت گردد و رییس فدراسیون جوابگو باشد.

وی اظهار داشت: بعلاوه در جلسه ای که قبل از اعزام تیم به مسابقات جهانی بود، اعتراضات خود را به رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اعلام کردم اما هیچ اقدامی برای حل آن ها صورت نگرفت و اکنون درخواست مجمع فوق العاده داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1910

به "درخواست عزل رییس فدراسیون بدنسازی با مجمع فوق العاده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عزل رییس فدراسیون بدنسازی با مجمع فوق العاده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید