رونمایی از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز

به گزارش مجله فضای وب، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز استان رونمایی شد .

رونمایی از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز

به گزارش ؛ شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت : اولویت کار در مجموعه وزارت نفت و شرکت گاز بحث ایمنی است و نظر به پشت سرگذاشتن بحران ها وحوادث طی چند سال اخیر از جمله زلزله، سیل وغیره و کسب تجربیات جدید، ضرورت طراحی و تجهیز خودرو بحران به منظور خدمت رسانی به موقع و مطلوب به هم استانی ها احساس شد؛ با تلاش و همت همکاران اولین خودرو 8 تنی مدیریت بحران استان طراحی و به تمام ابزار های مورد نیاز تجهیز وآماده خدمت رسانی به هم استانی ها شده است.

او گفت : ارزش واقعی خودرو مدیریت بحران گاز استان به قیمت امروز 22 میلیارد ریال است که تمامی ابزار های مورد نیاز زمان بحران شامل 72 قلم از جمله ابزار های حفاری، هوابرش، دستگاه جوشکاری ودستگاه تنفسی، موتور برق ودستگاه اتان سنج وبرج روشنایی با قابلیت ارتقاء به برج مخابراتی و... می باشد.

سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه گفت : ضمن تشکر از خدمات ارزنده همکاران شرکت گاز استان کرمانشاه و نقش خوب و تأثیرگذار مجموعه گاز استان در زمان بحران های گذشته طی بازدید از خودرو مدیریت بحران که خودرو مورد نظر برای شرایط خاص در زمان بحران ارزشمند است ومی تواند الگوی خوبی برای استان و کشور باشد می توانیم با به کارگیری چنین تجهیزاتی درزمان بحران جهت حفظ جان شهروندان و مردم عزیز به موقع عمل کنیم .

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1221

به "رونمایی از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از خودرو مدیریت بحران شرکت گاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید