تخلیه بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی

به گزارش مجله فضای وب، مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه بیش از 500 هزار تن انواع کالاهای اساسی غیر کانتینری از طریق 13 فروند کشتی تا نیمه خردادماه سال جاری خبر داد .

تخلیه بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی

به گزارش خبرنگاران هرمزگان،مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تخلیه بیش از 500 هزار تن انواع کالاهای اساسی غیر کانتینری از طریق 13 فروند کشتی تا نیمه خردادماه سال جاری خبر داد .

علی رضا محمدی کرجی ران با بیان این که از ابتدای سال بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی وارد بندر شهید رجایی شده است گفت: این میزان بدون احتساب کالاهای اساسی کانتینری بوده است.

وی ادامه داد: کالاهای اساسی یاد شده از طریق 13 فروند کشتی فله بر وارد بندر و پس از سیر مراحل قانونی به بازار تزریق شده است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی کالاها اساسی تخلیه شده دربندر شهید رجایی را شامل روغن، برنج، شکر، گندم و کود شمیایی نام کرد و گفت: تخلیه کالاهای اساسی بنام نیاز اول معیشت هموطنان ارجح امور بوده و این اداره کل با ترسیم راهبردها و تشکیل کارگروهی تخصصی، ضمن اجرای دقیق شاخصها و افزایش نرم عملیاتی، با اجرای مکانیزم های نظارتی، عواملی که زمینه کندی وطولانی شدن فراینده تخلیه کالاهای یاد شده را فراهم می نمود بشکل چشمگیری کاهش داده است.

به گفته محمدی کرجی ران فروند کشتی با ظرفیت 66 هزار تن حامل شکر خام در اسکله شماره 15 بندر شهید رجایی پهلو دهی شده و در حا ل تخلیه است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1715

به "تخلیه بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلیه بیش از نیم میلیون تن انواع کالای اساسی در بندرشهید رجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید