اخبار مجلس

ورود دستگاه قضا به فعالیت های تخریبی معدنداران، صدای مردم را به مسئولان می رسانیم

نماینده مردم تهران در واکنش به اعتراضات مردم شهرستان نطنز نسبت به فعالیت های تخریبی معدن داران گفت: وظیفه بنده به عنوان نماینده مردم این است که صدای مردم را بشنوم.

14 مرداد 1399

درآمد میلیاردی کلاس های آموزشی بورس!

روزنامه شهروند نوشت: قفسه کتاب های بورسی خالی شده؛ زنگ بزن فردا برایمان بیاورند. صدای رحیم از انتهای کتابفروشی می آید. سال هاست که در میدان انقلاب تهران، مغازه فروش کتاب های اقتصادی دارد، اما این اولین بار است که با چنین اتفاقی روبه رو می شود: در هفته...

17 تیر 1399

واکاوی اعلام زودهنگام یک تصمیم ملی، دستور بازگشایی محدود دانشگاه کارآمد نشد

با تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا در کشور، دانشگاه ها از اردیبهشت ماه به صورت محدود روی بعضی دانشجویان باز شدند؛ برطرف محدودیتی که برخلاف انتظار، با استقبال روبرو نشده است.

13 تیر 1399

پذیرش دانشجو در دوره دکتری دانشگاه تهران به صورت مازاد بر ظرفیت

دانشگاه تهران در تمامی رشته های دارای پذیرش مقطع دکتری به وسیله آزمون نیمه متمرکز به صورت مازاد بر ظرفیت روزانه دانشجو می پذیرد.

13 تیر 1399

رای جدید برای مالکیت میراث فرهنگی بر کاخ های سعدآباد و نیاوران

کشمکش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سازمان میراث فرهنگی وقت و وزارتخانه فعلی بر سر مالکیت دو کاخ موزه سعدآباد و نیاوران به دهه 80 برمی گردد همان زمان که دولت برای اصلاح سند مالکیت روی این دو کاخ درخواست داده بود.

11 تیر 1399

طعم عدالت زیر زبان مردم ، سهام عدالت در کدام شرکت های بورسی است؟

گفتنی است آزادسازی سهام عدالت از مدت ها پیش به عنوان یکی از راه های کمک اقتصادی به خانوار ها مطرح بود که به ویژه طی ماه های اخیر و بعد از زیان های اقتصادی شیوع کرونا بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

10 تیر 1399

احکام حقوق سال 99 بازنشستگان کشوری صادر شد

مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام سال 1399 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق اطلاع داد.

18 خرداد 1399

باید در سال اول مجلس تغییری در اقتصاد و معیشت مردم ایجاد کرد

عضو سابق شورای شهر تهران گفت: مساله اقتصاد را نمی توان یک شبه حل کرد اما به نوعی باید سرعت داد تا بتوانیم در چند ماه یا یک سال اول مجلس در یک سری مسائل گشایش ایجاد گردد یعنی باید در سال اول تغییری در مسائل مالی و معیشتی مردم ایجاد گردد

6 خرداد 1399

خبرنگاران الزام عملیات سوخت گیری توسط پمپ های بنزین در استان مرکزی

اراک - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب اراک گفت: عملیات سوخت گیری در صندلی های بنزین استان مرکزی با هدف پیشگیری از گسترش ویروس کرونا، باید از توسط اپراتورها انجام گردد.

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران رایزنی مجلس عراق برای برگزاری نشست اضطراری درباره حمله نظامی آمریکا

بغداد - خبرنگاران - کریم علیوی نماینده عضو فراکسیون بدر در مجلس عراق از جمع آوری امضای بیش از 20 نماینده برای برگزاری نشست اضطراری به منظور بحث در خصوص حملات آمریکایی ها علیه مقر نیروهای عراقی اطلاع داد.

13 اردیبهشت 1399

خبرنگاران عملکرد دولت در تحقق مصوبات سفر و پشتیبانی از سیل گلستان کم نظیر است

گرگان - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت که باوجود محدودیت منابع، عملکرد دولت دوازدهم در تحقق مصوبات سفر و جبران خسارت سیل استان چشمگیر و کم نظیر است.

7 فروردین 1399

دبیر جامعه اسلامی علوم پزشکی زابل ایرادات بودجه 99 را برای مردم قرائت کرد

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زابل امروز نمازجمعه زابل و هامون بیانیه ای در مورد ایرادات لایحه بودجه 99 قرائت کرد.

27 بهمن 1398

ملاقات رئیس مجلس ایتالیا با لاریجانی در ماه ژانویه

در ملاقات معاون شورای حکومتی ایتالیا با رئیس کمیسیون حقوقی مجلس بر وجود اشتراکات فراوان در سیستم قضایی ایران و ایتالیا تاکید و از سفر رئیس مجلس ایتالیا برای ملاقات با لاریجانی در ماه ژانویه خبر داده شد.

23 بهمن 1398

شیوه نامه اجرایی دانشگاه هنر های استاد فرشچیان ابلاغ شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای جزئیات شیوه نامه اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد (ویژه) هنر های اسلامی ایرانی استاد فرشچیان را اظهار داشت.

14 بهمن 1398

رشد مالی هنگ کنگ منفی شد

اقتصاد نیوز: پس از گذشت شش ماه از اعتراضات داخلی در هنگ کنگ، رشد مالی این کشور منفی شد.

5 بهمن 1398

ثبت نام 94 نفر داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در آذربایجان غربی

خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی از ثبت نام 94 نفر در پنجمین روز از ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس در 10 حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: از مجموع این افراد 83 نفر مرد و 11 نفر نیز زن هستند.

1 بهمن 1398

تعهد بوریس جانسون به بریگزیت سریع برای تلافی اعتماد انگلیسی ها

نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) ضمن استقبال از 109 قانون گذار محافظه کار جدید در مجلس، متعهد خواهد شد تا به وعده های انتخاباتی اش برای اجرای سریع بریگزیت و تقویت بودجه بخش خدمات درمان دولتی عمل کند.

26 دی 1398

شهرام ناظری، شاه عباس و ویزیت رایگان در حاشیه گردشگری

شاه عباس تمام روز در اراضی نمایشگاه تهران با خدم و حشم قدم می زند و عریضه خوان، طوماری می خواند و مردم را به تماشای قزوین دعوت می نماید. آن طرف تر، شیخ بهایی به جایگاه مدرنی لم داده و مردم را می نگرد که به تماشای اصفهان در تهران آمده اند. نرسیده به کلوت های...

25 دی 1398

دستگیری نماینده مجلس ژاپن به ظن دریافت رشوه از چین

دادستانی توکیو سوکاسا آکیموتو نماینده مجلس ژاپن از حزب حاکم لیبرال دموکرات این کشور را به ظن دریافت رشوه از یک شرکت چینی در ارتباط با یک پروژه تفریحی دستگیر نموده است.

15 دی 1398

آیا تغییر قانون اساسی شاه کلید عبور از بحران است؟

یک کارشناس مسائل خاورمیانه معتقد است که تغییر قانون اساسی می تواند عراق را از بحران فعلی خارج کند چرا که پس از سقوط صدام تدوین این قانون از سوی امریکا تعمدا شکل گرفت.

8 دی 1398
تعداد: (34)